חיפוש באתר
בית דפוס דיגיטלי One Print - שירותי דפוס והדפסות דיגיטליות
יצירת קשר עם וואן פרינט בית דפוס דיגיטלי

בלוג

הדפסות איכותיות לעסקים שלא מתפשרים

הדפסות איכותיות לעסקים שלא מתפשרים

הדפסות איכותיות לעסקים שלא מתפשרים

עולמנו אמנם הופך להיות יותר ויותר דיגיטלי ווירטואלי, אך חלק נכבד מעולמנו יישאר לתמיד ככל הנראה מוחשי, עדיין אין באמת תחליף להזמנה לחתונה שמחזיקים ביד, אין תחליף למעטפה מעוצבת, אין תחליף לאלבומים מודפסים שכיף לדפדף בהם להנאותינו בכל הזדמנות שנבחר. אך אין ספק שהעולם הדיגיטלי שיפר בצורה משמעותית את איכות ההדפסה, גם אם לא נכנענו לגמרי לווירטואליות, הרי שתוצאות ההדפסה הדיגיטלית בימנו הרבה יותר מתקדמת מאשר בעבר. חדות התמונה, איכות ההדפסה ויכולת העיצוב באופן כללי הרבה יותר מרשימה ומלאת צבע ודיוק מאשר היו בעבר. אנו לוקחים את הצעד הדיגיטלי בהדפסה צעד אחד קדימה.

שירותי הדפסה מקצועיים לעסקים

הראשונים שעדיין מבינים את הצורך המשמעותי שיש בהדפסה הם בתי העסק. חלק ניכר מאוד מהמיתוג העסקי גם כיום קיים רק בזכות האפשרויות ההדפסה הדיגיטלית והעיצוב הגרפי של בתי דפוס מתקדמים כמו בית דפוס 1print המספקת פתרונות הדפסה יצירתיים ומיוחדים לעסקים.

בין היתר הדפסת מחברות ממותגות, מעטפות, חומרי קידום מכירות, פוסטרים מעוצבים וגם שקיות הדפסה לעסקים באיכות ללא פשרות. הדוגמא האחרונה היא ללא ספק אחד הדוגמאות הבולטות ביותר לשכלול האדיר הקיים כיום הודות לטכנולוגיה המתקדמת.

שירותי הדפסה טובים לעסקים בכל עת ובכל מקום!

הרבה אנשים אינם מבינים את גודל החשיבות של הדפסה על בעולם העסקי, מדוע חוברות, לוחות שנה, קלסרים ואף שקיות חייבות להיות ממותגות ולא גנריות. לכאורה מדובר בהוצאה מיותרת. למה להשקיע בהדפסה ללא צורך? בשביל מה להשקיע בכרטיסי ביקור אם בין כה וכה אנשים נכנסים לאתר האינטרנט? לא הרבה יותר עדיף להשקיע בפרסום באפיקים אחרים ולא בדפוס?

זאת מחשבה שגויה מאוד ביסודה. שכן, הדפסה, מעבר להיבט השיווקי שניגע בה בהמשך, מדובר על פרסום חכם מאוד. בעת שהלקוחה לוקחת איתה את מוצרי הפרסום השונים ויוצאים מהחנות או מהפגישה, המוצרים שהענקתם ללקוח למעשה מפרסמים את המותג שלכם בכל העיר ולכל מקום שהם יהיו. מעטפות, פליירים וכל שאר אמצעי הדפוס מצליחים בקלות ללכוד את תשומת הלב של הסביבה , כך שבמקום לרכוש שטחי פרסום ברחבי העיר עסקים זוכים לפרסום חינמי לאורך זמן רב, ממש שלטי פרסום ניידים.

יתרה מזאת, בעוד ששטחי פרסום ושלטים לא מהווים המלצה של אף אחד אלא רק פרסום ושיווק של החברה עצמה, הרי שלקוחה המסתובבת עם שקית, כרטיס ביקור, פלאייר, תיק מודפס וכדומה מעידה על כך שהיא רכשה בעסק זה, וככל הנראה השימוש החוזר במוצר כמו לוח שנה מעיד לפחות בתת מודע שהיא אוהבת את המותג ומחוברת אליו.

חשוב להדפיס באיכות ללא פשרות

אחד הדברים שחשוב לשים לב אליהם הוא שהמוצרים יודפסו באיכות גבוהה, בעוד שהדפסה טובה תיצור שם טוב לעסק ותמתג אותו כעסק מוביל ואף תגרום ללקוחות להרגיש חשובים, הרי שמוצרי פרסום שיודפסו לא בחדות צבע ובחשיבה יצירתית להדפסה מקצועית תפורר את כל המטרה לשמה הודפס המוצר הממותג.

בעלי עסקים? עד כה לא הזמנתם מוצרים ממותגים לעסקים באיכות גבוהה? התקדמו עכשיו להדפסה מוצרי קד"מ שונים בבתי דפוס מקצועיים.

עוד מאמרים בנושא

דילוג לתוכן