חיפוש באתר
בית דפוס דיגיטלי One Print - שירותי דפוס והדפסות דיגיטליות
יצירת קשר עם וואן פרינט בית דפוס דיגיטלי

בלוג

היתרונות של הדפסת רול אפ

היתרונות של הדפסת רול אפ

היתרונות של הדפסת רול אפ

עברתם לאחרונה במרכז מסחרי? נכחתם בכנס של חברה כלשהי? מקום העבודה שלכם עוסק במפגש של לקוחות? סיכוי גבוה שיצא לכם לראות רולאפים. מתקן רול אפ הוא למעשה פוסטר מודפס, בעל ניידות ודינמיות, שניתן להציב בשלל מקומות ולהשתמש בו במספר דרכים מגוונות. הדפסת רולאפ היא תהליך לא מסובך למדי. תוהים מדוע כדאי לכם לשלם על שירותי הדפסת רול אפ? במאמר הבא נסקור בפניכם את היתרונות השונים אצל רולאפים.

מתקן רול אפ

מתקן רול אפ הוא למעשה פוסטר שניתן להציב בחללים שונים. רולאפים יכולים להגיע בגדלים שונים לפי בקשת הלקוח, כאשר על הרול אפ מודפסת גרפיקה מסוימת, שכוללת בתוכה תוכן או מידע כלשהו, לפי בקשת הלקוח גם כן. הדפסה על רול-אפ היא לא עניין מורכב מדי. רולאפים משמשים תעשיות רבות.
למעשה, מתקן רול אפ רלוונטי כמעט לכל מקום עבודה, עקב השימוש הרב שניתן לבצע באמצעות רולאפים. רולאפים יכולים להעניק מידע בנושאים מסוימים, להעניק דרכים ליצירת קשר, לפרסם עסקים או מוצרים, להכווין תנועה למקום מסוים ואפילו סתם לעורר עניין בקרב הציבור. הדפסת רול אפ כוללת יתרונות רבים, שנגזרים כתוצאה מהיכולות של המתקן הפשוט.

עיצוב רול אפ

רול אפ – דינמיות מרבית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מתקן רול אפ היא העובדה כי מדובר במתקן בעל דינמיות מרבית. הדינמיות של רולאפים באה לידי ביטוי במגוון דרכים. דוגמא אחת היא האפשרות שניתן לקפל מתקן רול אפ באופן פשוט וזריז. רול אפ אינו כבד משקל, כך ששתי תכונות אלו מאפשרות ניידות ומעבר ממקום למקום.
ניידות ממקום למקום יכולה להבטיח למי שביצע הדפסה על רול-אפ שימוש לפי הרצונות שלו. אם הוא מעוניין מסיבות כאלו ואחרות לבצע מעבר למקום אחר, הוא יכול לעשות זאת. אפשר לסחוב את המתקן למקום אחר, עקב משקלו הקל, או להכניס אותו בצורה נוחה לתא מטען של מכונית ולנסוע איתו למקום מרוחק יותר.

מתקן רול אפ

רול אפ מותאם אישית

מכיוון שרולאפים הם פוסטרים שעוברים הדפסה, ניתן להתאים אותם באופן אישי לרצונות שלכם. הדפסת רולאפ מתחשבת בסוג הרולאפ שהלקוח צריך ובשימושים שהוא מתכנן לרול אפ. כמו כן, הדפסת רולאפ כוללת עיצובים שונים, שיכולים להתבצע במקרים מסוימים על ידי המדפיס ובמקרים מסוימים על ידי המזמין. כך או כך, רולאפים יצטרכו לעבור את אישור המזמין, כך שההתאמה האישית לרצונות שלו מובטחת.

רול אפ הדפסה בבית דפוס

רול אפ – שימוש מגוון

מתקן רול אפ מאפשר שימוש מגוון. מכיוון שמבוצעת הדפסה על רול-אפ, ניתן להציג כמעט כל דבר על רולאפים. בעלי עסקים למשל יכולים להציג פרסומות לעסק שלהם או למוצר שהם מוכרים, אך הם יכולים גם לפרסם מספרי טלפון של העסק ליצירת קשר או להכווין ציבור אל העסק שלהם.

רול אפ שלא מפריע לסביבה

אם יצא לכם להסתובב פעם במרחב עירוני ולחוות תסכול כתוצאה מגורמים שונים שמפריעים לכם במרחב, לא כך הדבר עם רול אפ. רולאפים, גדולים ככל שיהיו, לא מגיעים למידות עצומות.
מכיוון שהם מיועדים להיות ממוקמים באזורים הכוללים אנשים, רולאפים מגיעים בגדלים הגיוניים, דמויי גודל האדם לרוב. כמו כן, ניתן למקם רולאפים בזרימה עם כיוון התנועה, כך שרוחב מתקן רול אפ הוא צר ואינו מפריע או חוסם דרכים כלשהן.

שימוש רב פעמי ברול אפ

סגרתם הדפסת רול אפ בית דפוס דיגיטלי, קיבלתם מתקן רול אפ בדיוק כמו שתכננתם וסיימתם להשתמש בו? תמיד אפשר לחכות לפעם הבאה. הדינמיות של רולאפים מאפשרת להם להיות מאוחסנים בצורה פשוטה ונוחה. ברגע שתרצו להשתמש שוב במתקן רול אפ שברשותכם, כל מה שתצטרכו לעשות זה להוציא אותו ממקום האחסון ולמקם אותו מחדש.

עוד מאמרים בנושא

דילוג לתוכן