חיפוש באתר
בית דפוס דיגיטלי One Print - שירותי דפוס והדפסות דיגיטליות
יצירת קשר עם וואן פרינט בית דפוס דיגיטלי

בלוג

5 דרכים לשיווק העסק

5 דרכים לשיווק העסק

5 דרכים לשיווק העסק

שיווק עסק הוא תנאי הכרחי להצלחתו. באמצעות שיווק מושכל מגיע המידע על עצם קיומו של העסק ועל המוצר או השירות שהוא מציע לידיעת לקוחות פוטנציאליים שלו. יש פלטפורמות שיווקיות רבות, מהן אפקטיביות ועוצמתיות, כגון שיווק באינטרנט או בשיטות הישנות יותר כמו כרטיסי ביקור ופליירים. אין ספק כי שיווק דיגיטלי בשונה מכרטיסי ביקור הוא כיום אחד מאופני השיווק העיקריים, המצדיקים ואף מחייבים השקעת משאבים ייעודיים למיצוי הפוטנציאל השיווקי הבלתי נדלה הקיים באינטרנט.

למרות חשיבות האינטרנט, בעלי עסקים יעידו ויגידו שאין תחליף של עבודת שטח של סוכן מכירות, המפגין נוכחות ויחס אישי ויוצר שיח בגובה העיניים, תוך מתן מענה לצרכים, לדרישות וככל שניתן – לציפיות. סוכן מכירות חש את הדופק הפועם של השוק, שומע משוב ממקור ראשון, משנה את אופן פעולתו, ככל שנדרש, תוך כדי תנועה.

הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים

מיתוג כאמצעי שיווקי אפקטיבי עוצמתי

ככל שעסק ממותג יותר, כך הוא מבדל ומייחד את עצמו לעומת המתחרים. אמצעי מיתוג יעיל הוא פרסום באמצעות כרטיס ביקור, פולדר, ברושור, חוברות וחומרים מודפסים שונים שניתן להשאיר לאנשים לאחר שיחת היכרות אתם. היתרון של מוצרים לקידום מכירות של בית דפוס הוא בנגישות ובזמינות שלהם.

שילוב של שיווק דיגיטלי ושיווק באמצעות מוצרי פרסום הוא מכפיל כוח. אין ספק כי שום עסק לא יכול לוותר על נוכחות באינטרנט, רצוי באמצעות אתר. גם עמוד נחיתה תמציתי וממוקד יכול להועיל.

על מנת להיחשף – חשוב להופיע בתערוכות ובירידים, בכנסים. לערוך פרזנטציות, להשאיר כרטיסי ביקור בכל מקום שאליו הולכים. יש חשיבות והשפעה ניכרת לפרסום מפה לאוזן. כרטיסי ביקור מגבירים את האפקט של הפרסום.

בלוג במערכת בלוגים הוא פלטפורמה יעילה להפצת מידע, למתן עצות וטיפים, לפרסום מאמרים וחומרים מקצועיים, העלאת סרטונים, ובתוך כך מתן "דחיפה" גדולה וחזקה לקידום האתר בגוגל. קידום אורגני יעיל לטווח בינוני וארוך אבל כדי להגביר ולחזק חשיפה בתוך זמן קצר ( לדוגמה לקמפיינים שונים) רצוי ומומלץ להסתייע גם בקידום ממומן.

בהינתן הימצאות רבים מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ברשת החברתית פייסבוק – חשוב לבנות דף עסקי לעסק שלכם ברשת חברתית זו.

אינסטגרם הוא פלטפורמה מצוינת להעלאת תמונות וסרטונים של העסק.

אם אתם לא שם – אתם לא קיימים

העצמה האדירה של רשת האינטרנט מחייבת כל בעל עסק לתקוע בו יתד. מיתוג העסק בשילוב כרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים ומוצרי קידום מכירות נוספים יקל על מיצוי היתרון היחסי שלו ועשוי להגביר את חשיפתו לעיני גולשים רבים ולקוחות פוטנציאליים. כאמור, שילוב של שיווק בדיגיטל ודפוס הוא השילוב הנכון, היעיל והמניב תוצאות.

שיווק מתבצע באופנים שונים ואן לפסול על הסף כל רעיון לשיווק העסק, גם אם בראשונה הוא נראה הזוי או חסר סיכוי. בעידן שפע המידע, אנשים עשויים להיחשף למידע באופנים שונים, בכל מקום ובכל זמן. היתרון העצום של האינטרנט כמנוע וכמנוף שיווקי הוא בפעילות המתמדת הבלתי פוסקת שלו 24/7. מי שלא ראה אתכם בבוקר, עשוי לראות אתכם בצהריים, בערב או בלילה.

אז למי אתם מחכים? כל שנותר הוא להתחיל את התהליך וכאן 1Print בית דפוס תוכל לעזור לכם להתחיל עם מוצרי קידום מכירות מהטובים ביותר בישראל. השאירו פרטים עוד היום!

עוד מאמרים בנושא

דילוג לתוכן