חיפוש באתר
בית דפוס דיגיטלי One Print - שירותי דפוס והדפסות דיגיטליות
יצירת קשר עם וואן פרינט בית דפוס דיגיטלי

בלוג

5 טרנדים למוצרי פרסום לעסק בשנת 2023

5 טרנדים למוצרי פרסום לעסק בשנת 2023

5 טרנדים למוצרי פרסום לעסק בשנת 2023

בשוק המוצף במגוון עסקים מכל הסוגים, צריך למצוא דרכים יצירתיות לבלוט כדי שקהל היעד ייחשף אליך ויבחר בך. אחד העקרונות הבסיסיים בשיווק הוא פרסום, פרסום ועוד פרסום. פרסום יכול להיות במדיות השונות כמו גם על מתנות ואביזרים שונים עליהם מודפסים הלוגו ושם העסק. עם זאת, כדאי לבחור היטב את אפיקי הפרסום הללו על מנת להיות הכי מעודכנים שיש ולגרום לאנשים להשתמש במוצר המודפס שלכם ולא תחוב אותו למגירה.

האקולוגי

אחד מהטרנדים הכי חזקים בשנים האחרונות הוא טרנד המודעות העולה לאורח חיים בריא וכן לשימוש אקולוגי בחפצים. יותר ויותר אנשים ממחזרים, משתמשים בכלים רב פעמיים, משתדלים למצוא שימוש לחפצים ישנים במקום לזרוק אותם וכו'. בקבוק שתיה ספורטיבי משלב הן עידוד לספורט והן שימוש אקולוגי חסכני ויכול לשמש כפלטפורמה נהדרת לפרסום

המקורי

אורח החיים המודרני מכריח אותנו להיות שעות רבות ברכב וכן שעות רבות מחוברים למסך הסלולרי, מה שגורם לנו לצורך הכרחי במטען המתחבר למצת הרכב. בעת יצירת מוצר המציע פתרונות מעבר למוצר הרגיל, כמו לדוגמה מטען USB לרכב בעל 2 כניסות ולא אחת, אנו מבטיחים שמקבלי המתנה ישתמשו דווקא בה בסבירות גבוהה יותר. כאשר לוגו מודפס על מטען כזה הוא נחשף לכל נוסעי הרכב, במיוחד שניתן להטעין בו שני מכשירים בו זמנית ולמשוך את תשומת הלב של הנוסע ברכב.

השימושי

מוצרי פרסום רבים מגיעים למשרדים, קליניקות ובתים פרטיים אך ננטשים בחלקו האחורי של איזה מדף או מחסן. על מנת למנוע מצב כזה כדאי להשקיע במוצרי פרסום יומיומיים ושימושיים כמו ציוד משרדי, כלים שונים כמו ספל לשתייה חמה או פשוט פרטי לבוש כמו חולצות מסוגים שונים, כובעים מגוונים, צעיפים וכו'. הדפסה על מוצרים שימושיים מבטיחה חשיפה גבוהה ללוגו העסק וסיכוי גבוה יותר להגיע לקהל היעד.

המפנק

ללקוחות ותיקים או עובדי החברה כדאי מדי פעם להשקיע במתנות ממותגות מושקעות במיוחד, כמו צידנית המשולבת בערכת מנגל, כפי שניתן למצוא יחד עם מוצרי פרסום נוספים, באתר "חושן פרסום".

הנישא

שקיות בד או תיקי צד הם כלי פרסום נהדר שכן ניתן להשתמש בו שוב ושוב, הוא עובר ידיים לא מעט ונחשף למעגלים חדשים כל הזמן.

ב"חושן פרסום" ניתן למצוא מגוון פתרונות פרסום שונים להדפסה. באתר החברה מוצעים מוצרים שונים היכולים להתאים לכל בית עסק.

עוד מאמרים בנושא

דילוג לתוכן