חיפוש באתר
בית דפוס דיגיטלי One Print - שירותי דפוס והדפסות דיגיטליות
יצירת קשר עם וואן פרינט בית דפוס דיגיטלי

בלוג

5 טיפים לבחירת הזמנה לחתונה

5 טיפים לבחירת הזמנה לחתונה

5 טיפים לבחירת הזמנה לחתונה

הרגע הגדול בהגיע, בחיר ליבך כרע ברך והציע לך נישואין, מזל טוב! עם האושר והברכה מגיעות מספר דאגות, שהרי ארגון של חתונה הוא אירוע של פעם בחיים. פרטים רבים דורשים תכנון כחלק מההכנות לאירוע הגדול, האולם, האוכל, מספר המוזמנים, סידורי פרחים ועד ועוד. אחד האלמנטים הראשונים הדורשים הקדשת מחשבה ותשומת לב מיוחדת הוא בחירת הזמנות לחתונה. מדובר במרכיב חשוב אשר מבשר לאורחים והמוזמנים כי אתם מתחתנים וכן יוצר רושם ראשוני לגבי האירוע עצמו. אספנו לכם את חמשת הטיפים החשובים של בחירת הזמנה לחתונה בתקווה כי אלו יחסכו לכם זמן ודאגות.

הזמנה לחתונה
הזמנה לחתונה

כמות ההזמנות

החישוב הראשון בנוגע לאירוע הוא כמות המוזמנים, האם מדבור על משפחות עם ילדים או קהל המורכב ברובו מזוגות ורווקים. בכל מקרה, הקפידו להזמין כמות גדולה מכפי שנדרש על פי רשימת המוזמנים, תוספת של כ-50 הזמנות יבטיחו כי לא ייחסרו לכם הזמנות ולא תזדקקו לבזבז זמן יקר על המתנה להזמנות נוספות. מדובר בכמות אשר תבטיח לכם שקט נפשי ואינה כרוכה בעלויות גבוהות בהשוואה להדפסה חוזרת של הזמנות בכמות קטנה.

בחירת הזמנה לחתונה סוג מתאים

מגוון סוגי ההזמנות רחב למדי ועלול לבלבל. פרטים כגון סוג הנייר, מרקמו וצבעו הם רק האלמנטים הראשוניים ומתווספים אליהם גם האם ההזמנה חד צדדית או דו צדדית, האם בצורת גלויה או בעלת קיפול וכן גודל ההזמנה ועוד תוספות ייחודיות ומקוריות. ראשית חשוב לבדוק האם אתם עומדים בעלויות שהקצבתם לעצמכם ולאחר מכן לרדת לפרטים כגון סוג הנייר – לבן וחלק או בעל טקסטורה מיוחדת, רקע או טקסט בלבד ועוד. בכל מקרה אל תתפשרו על איכות ההדפסה והשימוש בדיו איכותי אשר נספג כראוי.

גודל ההזמנה

הגדלים הסטנדרטיים היום הינם 21×10 ס"מ או 18×12 ס"מ. מדובר בגדלים סטנדרטיים. במידה ואתם מעוניינים בגודל שונה, יש להביא בחשבון כי אמנם אין כל הגבלה, אך עליכם להביא בחשבון עלות גבוהה יותר ולדאוג למעטפות מתאימות.

עיצוב הזמנה לחתונה

פה אתם יכולים לבטא את טעמכם האישי ולהביא נגיעה ייחודית המאפיינת אתכם ושונה מהאחרים. הזמנה לחתונה אמורה ליצור רושם ראשוני חיובי בקרב האורחים ולאפיין את סגנון האירוע וכן ליצור ציפייה לעומד להתרחש בערב הגדול. מגוון העיצובים רחב וכולל הזמנות מאוירות, הזמנות קלאסיות, יוקרתיות, מקוריות ועוד.

עלות

הזמנות לאירועים ובמיוחד בחירת הזמנות לחתונה דורשות תכנון רב וירידה לפרטים. חשבו מראש את התקציב העומד לרשותכם על מנת למנוע עוגמת נפש והוצאות בלתי מתוכננות. חברת ONE PRINT- הראשונים בדפוס מציעה מגוון הזמנות לחתונה בשקל, הזמנה בשקל היא אפשרות משתלמת למדי ואין מדובר פה בפשרה על איכות. אצלנו תוכלו למצוא הזמנות בשקל במגוון עיצובים ובהתאמה אישית.

עוד מאמרים בנושא

דילוג לתוכן